Umývačka barová 400x400 mm bez odpadového čerpadla K209E, 230V | KRUPPS, KORAL

K209E


 • 3518,40 € s DPH 2932,00 € bez DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 14 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 470 mm
šírka/hĺbka 535 mm
výška 710 mm
príkon 2.86 kW
napätie: 230 V
rozmery koša: 400x400 mm
počet cyklov: 4
doba cyklu: 75, 90, 110 s
odpadové čerpadlo: Nie
výška otvoru 295 mm
materiál: nerezová oceľ
váha 40 kg

Umývačka barová 400x400 mm bez odpadového čerpadla K209E, 230V | KRUPPS, KORAL - Popis produktu

Umývačka rad Koral je najpopulárnejší rad značky KRUPPS určený na všestranné použitie v gastronómii. Roky inovácií a certifikácií dokazujú, že sú žiadané na trhu a firma, ktorá desiatky rokov vyrába iba umývačky, zaručuje bezkonkurenčný produkt za skvelé ceny. Štandardnou výbavou všetkých umývačiek KRUPPS je vyspádovaná lisovaná komora z nerezu AISI 304 pre lepší odtok vody, nastaviteľná rýchlosť otáčok, umývacie a oplachovacie ramená z nerezovej ocele pre zaistenie vysokej spoľahlivosti, dvojitý odtokový filter, ktorý pojme aj tie najmenšie nečistoty, dvojplášťové dvere pre tepelne- akustickú izoláciu, dvojitý dávkovač umývacieho prostriedku a leštidla ako štandardné vybavenie každého modelu tak, aby poskytoval vždy vynikajúce výsledky.

U umývačiek z rád KORAL je navyše vďaka intuitívnemu digitálnemu displeju UNIKO k dispozícii pokročilé elektronické ovládanie, identifikácia chýb s návrhmi ich riešenia, cyklus automatického čistenia na konci dňa, automatické nastavenie každého parametra počas inštalácie, taktiež možnosť programovania automatického zapnutia a vypnutia, ktorý vám ušetrí čas než sa Umývačka zahreje. Vďaka farebnému podsvieteniu tlačidla pre štart, môžete jednoducho vidieť čo sa z umývačky deje (zelená – pripravený na prácu, modrá – prebieha cyklus, červená – chybové hlásenie) Veľkým pomocníkom je automatický oplach komory pri ukončení práce, čo ušetrí opäť prácu obsluhe. Možnosť výberu z 20 programov, ktoré môžete ľubovoľne modifikovať, na displeji výber zo 4 programov (90/110/120/300 sec) plus dodatočné čistenie komory. Dodatočne je tiež možnosť vybaviť umývačku pripojením k Wi-Fi ak pripojeniu systému IKLOUD, kde z chytrého mobilu je možné vzdialene umývačku ovládať a sledovať v práci. Technické parametre:

 • spotreba vody na cylkus 2,0 l
 • maximálna výška tanierov 305 mm

Dodatočná výbava umývačiek KORAL:

 • systém Soft Door – pomalé zatváranie a otváranie dverí
 • Modul pre Wi-Fi pre napojenie na IKLOUD
 • sada nerezových nožičiek 50-70 mm

Umývačka barová 400x400 mm bez odpadového čerpadla K209E, 230V | KRUPPS, KORAL - Recenzie zákazníkov

Umývačka barová 400x400 mm bez odpadového čerpadla K209E, 230V | KRUPPS, KORAL - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Umývačka barová 400x400 mm bez odpadového čerpadla K209E, 230V | KRUPPS, KORAL - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím