Chladiaca skriňa s presklenými dverami 105 l s ventilovaným chladením | TEFCOLD, BC 145 WF

BC-145-I-WF


  • 429,90 € s DPH 355,29 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 503 mm
Šírka 575 mm
výška 850 mm
objem 105 l
min. teplota 6 °C
max. teplota 10 °C
príkon 0.175 kW
napätie: 230 V
počet políc 3 ks
počet dverí 1 ks
typ dverí: krídlové
presklené dvere: Áno
farba: biela, priehľadná
materiál: nerezová oceľ, sklo

Popis a informácie

Chladiaca skriňa s presklenými dverami 105 l s ventilovaným chladením, manuálny termostat v zadnej časti, osvetlenie. Digitálny ukazovateľ teploty, automatické odmrazovanie. 3 výškovo nastaviteľné roštové police. Oblé presklené dvere, zabudovaný zámok. Integrované držadlo, zadné kolieska. Chladivo R 134a. Prevádzková teplota od +10 do +2°C.

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.