Novinka Akcia

Čierny kovový držiak na obrúsky 19 x 19 x 18 cm | APS, Urban

11771


 • 20,16 € s DPH 16,80 € bez DPH 18,14 € s DPH 15,12 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  18,14 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 190 mm
šírka/hĺbka 190 mm
výška 180 mm
materiál: smaltovaná oceľ
farba: čierna

Čierny kovový držiak na obrúsky 19 x 19 x 18 cm | APS, Urban - Popis produktu

Držiak na servítky s indexom 11771 je vyrobený z vysoko kvalitného kovu v čiernej farbe. Výrobok má rozmery 19 cm x 19 cm x 18 cm a možno ho použiť v moderných reštauráciách, hoteloch, kaviarňach, krčmách alebo domácnostiach. Držiak na servítky pojme približne 120 obrúskov. Možno ho umývať v umývačke.

Čierny kovový držiak na obrúsky 19 x 19 x 18 cm | APS, Urban - Recenzie zákazníkov

Čierny kovový držiak na obrúsky 19 x 19 x 18 cm | APS, Urban - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Čierny kovový držiak na obrúsky 19 x 19 x 18 cm | APS, Urban - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím