Novinka

Karamelová čokoládová kuvertura Gold Quintin 31%, balenie 1,5 kg | CARMA, CHW-R118GOLDE6-Z71

CHW-R118GOLDE6-Z71


  • 23,34 € s DPH 19,45 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 7 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

váha 1.5 kg
cena za: kus

Karamelová čokoládová kuvertura Gold Quintin 31%, balenie 1,5 kg | CARMA, CHW-R118GOLDE6-Z71 - Popis produktu

Švajčiarska karamelová čokoládová kuvertura Gold Quintin 31%, balenie 1,5 kg, CHW-R118GOLDE6-Z71 je znamenitá čokoláda s intenzívnou karamelovo-mliečnou chuťou. Má krásne zlatistú farbu, ktorá vznikla v procese karamelizácie mlieka. Má prirodzenú Toffi – karamelovú chuť. Farba tejto čokolády vznikla prirodzenou karamelizáciou mlieka (bez prídavku ďalšieho karamelu), bez farbív a bez pridanej arómy. Obsah kakaového masla je 32,6%.

Karamelová čokoládová kuvertura Gold Quintin 31%, balenie 1,5 kg | CARMA, CHW-R118GOLDE6-Z71 - Recenzie zákazníkov

Karamelová čokoládová kuvertura Gold Quintin 31%, balenie 1,5 kg | CARMA, CHW-R118GOLDE6-Z71 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Karamelová čokoládová kuvertura Gold Quintin 31%, balenie 1,5 kg | CARMA, CHW-R118GOLDE6-Z71 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Karamelová čokoládová kuvertura Gold Quintin 31%, balenie 1,5 kg | CARMA, CHW-R118GOLDE6-Z71

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.