Novinka Akcia

Drevená krabička v hnedej farbe, GN 1/2 | APS, Superbox

11722


 • 55,44 € s DPH 46,20 € bez DPH 49,90 € s DPH 41,58 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  49,90 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

rozmer GN: GN 1/2 (325x265 mm)
dĺžka 350 mm
šírka/hĺbka 290 mm
výška 200 mm
materiál: drevo
farba: hnedá
tvar: obdĺžnikový

Drevená krabička v hnedej farbe, GN 1/2 | APS, Superbox - Popis produktu

Krabica GN ½ z prírodného akáciového dreva určená na vystavenie potravín na hotelových bufetoch, rautových stoloch, banketoch a cateringových akciách. Je to jeden z mnohých prvkov bufetového systému, ktorý umožňuje ľubovoľne zostavovať varianty bufetov a prispôsobiť ich akémukoľvek hotelovému priestore bez ohľadu na jeho štýl . Moduly umožňujú neobmedzené možnosti usporiadania a v kombinácii s porcelánovými a módnymi medenými prvkami zaistí dokonalú prezentáciu bufetového riadu. výrobky sa spestrí a zdôrazní prírodné produkty, ako je ovocie, chlieb, syr alebo údeniny. Skvele sa hodí do všetkých hotelov, reštaurácií, penziónov, svadobných siení alebo reštaurácií, kde sa podávajú jedlá alebo občerstvenie formou bufetu. Na vonkajších akciách bude vyzerať krásne. Krabice sú stohovateľné. Nemali by sa umývať v umývačkách.

Drevená krabička v hnedej farbe, GN 1/2 | APS, Superbox - Recenzie zákazníkov

Drevená krabička v hnedej farbe, GN 1/2 | APS, Superbox - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Drevená krabička v hnedej farbe, GN 1/2 | APS, Superbox - product.attachment

Vhodné pre Drevená krabička v hnedej farbe, GN 1/2 | APS, Superbox

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím