Novinka Akcia

Sada 4 silikónových razítok - Vianoce, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp

25.441.39.0069


  • 18,00 € s DPH 15,00 € bez DPH 17,82 € s DPH 14,85 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

materiál: plast, silikón
priemer 73 mm

Sada 4 silikónových razítok - Vianoce, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp - Popis produktu

Sada 4 silikonových pečiatok – Vianoce, 73 mm 25.441.39.0069 od inovatívnej talianskej firmy Silikomart, ktorá vznikla ako pre jednotlivých klientov, tak pre profesionálne prevádzky. Sada obsahuje 4 silikónová pečiatky na krehké cesto alebo cukrovú hmotu – Mikuláš, snehuliak, vianočný stromček, sob. Formu je možné umývať v umývačke riadu a je vhodná ako pre cukrárne, tak do domácnosti.

Sada 4 silikónových razítok - Vianoce, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp - Recenzie zákazníkov

Sada 4 silikónových razítok - Vianoce, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada 4 silikónových razítok - Vianoce, 73 mm | SILIKOMART, Xmax Stamp - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím