Novinka Akcia

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel13 Donuts

25.363.87.0098


  • 47,70 € s DPH 39,75 € bez DPH 47,22 € s DPH 39,35 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

počet segmentov 8 ks
materiál: plast, silikón, tritan
rozmery cukroviniek: 80x23 mm
priemer 80 mm

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel13 Donuts - Popis produktu

Sada na zmrzlinu, dezerty a chuťovky na drievku Gel13 Donuts z radu SteccoFlex, vyrába talianska firma SILIKOMART. Priemer 80 mm, šírka 22,5 mm, objem 86 ml. Patentované riešenie pre jednoduchú výrobu 8 zmrzlinových dezertov, sorbetov alebo chuťoviek na drievku v tvare klasického amerického šišky (donut) – perfektný do domácnosti, pre gastronomické prevádzky, cukrárne, kaviarne, pre cateringové firmy, švédske bufety aj pre väčšie výrobne, ktoré vyrába remeselnú zmrzlinu či unikátnu chuťovky. Jediným obmedzením pre všelijaké používanie formy na zmrzlinu a chuťovky na drievku 25.363.87.0098 je predstavivosť. Vhodná do umývačky riadu, silikónové časti je možné používať v rúre na pečenie. Sada je vyrobená z kvalitného plastu a prvotriedneho silikónu, čo umožňuje bezproblémové používanie formy, ľahkú a rýchlu výrobu a jednoduché skladovanie. Zaručená odolnosť od -60 ° C do + 230 ° C. Sada sa skladá z dvoch silikónových foriem, tácke a 50 drevených drievok.

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel13 Donuts - Recenzie zákazníkov

Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel13 Donuts - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel13 Donuts - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Forma na nanuky a chuťovky na drievku | SILIKOMART, Gel13 Donuts

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím