dĺžka | 275 mm |
---|---|
šírka/hĺbka | 175 mm |
počet segmentov | 3 ks |
materiál: | plast |
rozmery cukroviniek: | 154x77x8 mm |
Forma na čokoládové tabuľky, ktorá bola vytvorená v spolupráci so svetovým majstrom čokolády Fabriziom Fiorani. Rozmery formy: 275×175 mm, rozmery hotového výrobku: 154×77×8 mm. Forma má 3 políčka. Produkt neobsahuje BPA.
Polykarbonátová forma k vytvoreniu čokoládovej tabuľky MA2001 je inovatívny výrobok talianskej firmy Martellato, ktorý úplne určite uspokojí i tých najnáročnejších zákazníkov. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý zabraňuje deformáciu výrobku a je tiež vhodný do umývačky riadu. Každý detail formy je starostlivo navrhnutý a preto hotová tabuľka čokolády má sofistikované geometrické tvary, je lesklá a elegantní. Forma na čokoládu MA2001 je vhodná k vytvoreniu troch čokoládových tabuliek o rozmeroch 160×75×8 mm a váhe 110 g. Profesionálne prevedenie formy poteší majstrov cukrárov a tiež všetkých, ktorí radi vytvárajú domáce sladkosti.
Do úschovne
Polykarbonátová forma k vytvoreniu čokoládových tvarov MA6005 od talianskeho výrobcu Martellato je nenahraditeľným pomocníkom k vytvoreniu sladkých pochúťok doma, v cukrárni či v iných gastronomických prevádzkach. Forma je vyrobená z kvalitného polykarbonátu, nedeformuje sa je vhodná do umývačky riadu. Forma na čokoládu MA6005, pomocou ktorej je možné vytvoriť 20 ks čokolád – rozmery 45×23×6 mm a váha 4 g. Tvarom napodobňujú stavebnicu LEGO. Hotovú čokoládovú pochúťku možno podávať samostatne či ako štýlové doplnenie dezertov.
Do úschovne
Polykarbonátová forma k vytvoreniu čokoládovej tabuľky MA2009 je inovatívny výrobok talianskej firmy Martellato, ktorý úplne určite uspokojí i tých najnáročnejších zákazníkov. Forma je vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu, ktorý zabraňuje deformáciu výrobku a je tiež vhodný do umývačky riadu. Každý detail formy je starostlivo navrhnutý a preto hotová tabuľka čokolády má sofistikované geometrické tvary, je lesklá a elegantní. Forma na čokoládu MA2009 je vhodná k vytvoreniu troch čokoládových tabuliek o rozmeroch 138×72×11 mm a váhe 80 g. Profesionálne prevedenie formy poteší majstrov cukrárov a tiež všetkých, ktorí radi vytvárajú domáce sladkosti.
Do úschovne
Polykarbonátová forma na pralinky MA6102, od talianskej firmy Martellato, bola vytvorená ako pre jednotlivých klientov, tak pre profesionálnu gastronómiu. Pre zhotovenie formy bol použitý veľmi kvalitný polykarbonát, ktorý nemení svoj tvar a je veľmi odolný. Formu tak možné používať mnoho rokov a je možné ju umývať v umývačke riadu. Forma na pralinky MA6102 má 4 jamky o rozmeroch 198×35×23 mm. Jednotlivé pralinky vážia 150 g. Takáto čokoládová pralinka môže byť samostatný dezert, alebo poslúžiť ako dekorácia rôznych tort, múčnikov či zmrzlinových dezertov.
Do úschovne
Polykarbonátová forma k vytvoreniu čokoládových maškŕt MA1995 vyrába inovatívna talianska firma Martellato. Forma zaujme nielen svojím originálnym vzhľadom ale predovšetkým veľmi kvalitným prevedením. Produkt je vyrobený z najkvalitnejšieho polykarbonátu, ktorý zabraňuje rozlievaniu tekuté hmoty a hodí sa do umývačky riadu. Vďaka tejto forme je možné vytvoriť drobné čokoládové pochúťky, ktoré možno podávať samostatne či ako doplnenie dezertov. Forma na pochúťky MA1995 sa hodí k vytvoreniu 12 pochúťok v tvare srdca. Hotové tabuľky majú rozmery 45×42×16 mm. Výrobok vrelo odporúčame pre domáce i profesionálne využitie.
Do úschovne
Prihláste sa k odberu nášho newsletteru,
budeme Vás informovať o aktuálnych novinkách a zľavách.
+420 593 035 134
info@gastromania.sk
Pracovná doba:
pondelok – piatok: 8:00 – 16:00
Gastromania.sk 2011-2019. Všetky práva vyhradené.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.