Frappé šejkre, drink mixéry

Frappé shakery a drink mixéry

Kategória Frappé shakery, drink mixéry | GASTROMANIA.SK zahrňuje širokú ponuku barmanských mixérov na prípravu kokteilov, frappé, shakov a smoothie. Vybavujeme a servisujeme bary, reštaurácie, cukrárne a ďalšie gastronomické zariadenia.

Frappé shakery a drink mixéry najčastejšie používame v rámci barových zariadení na miešanie nápojov a drinkov. Sú určené na prácu v baroch, diskotékach a vo všetkých priestoroch, kde sa podávajú miešané nápoje. Takéto zariadenia sú vybavené systémom, ktorý umožňuje spustiť motor len vtedy, keď je nádoba v pracovnej polohe. Drink mixéry sú prístroje, ktoré majú polykarbonátové nádoby alebo nádoby z nehrdzavejúcej ocele o objeme obvykle v rozmedzí od 0,5 do 1 litra. Na trhu tiež existujú modely, ktoré umožňujú miešanie súčasne v 2 alebo 3 nádobách. Nápoj sa mieša vo zvislej polohe pomocou miešadla.

Výrobca
Cena netto
od do
Materiál
Dĺžka
od do
šírka/hĺbka
od do
Výška
od do
Objem
od do
Príkon
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím