Frappé šejkre, drink mixéry

Frappé shakery a drink mixéry

Kategória Frappé shakery, drink mixéry | GASTROMANIA.SK zahrňuje širokú ponuku barmanských mixérov na prípravu kokteilov, frappé, shakov a smoothie. Vybavujeme a servisujeme bary, reštaurácie, cukrárne a ďalšie gastronomické zariadenia.

Frappé shakery a drink mixéry najčastejšie používame v rámci barových zariadení na miešanie nápojov a drinkov. Sú určené na prácu v baroch, diskotékach a vo všetkých priestoroch, kde sa podávajú miešané nápoje. Takéto zariadenia sú vybavené systémom, ktorý umožňuje spustiť motor len vtedy, keď je nádoba v pracovnej polohe. Drink mixéry sú prístroje, ktoré majú polykarbonátové nádoby alebo nádoby z nehrdzavejúcej ocele o objeme obvykle v rozmedzí od 0,5 do 1 litra. Na trhu tiež existujú modely, ktoré umožňujú miešanie súčasne v 2 alebo 3 nádobách. Nápoj sa mieša vo zvislej polohe pomocou miešadla.

Výrobca
Cena netto
od do
Materiál
Dĺžka
od do
Šírka
od do
Výška
od do
Objem
od do
Max. otáčky
od do
Príkon
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.