Novinka Akcia

Krimpovacie kliešte na zdobenie cukrovej hmoty, 2 ks | SILIKOMART, Crimper 17 Holly Cactus

73.417.99.0001


 • 10,54 € s DPH 8,78 € bez DPH 10,43 € s DPH 8,69 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  10,43 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

dĺžka 30 mm
šírka/hĺbka 15 mm
výška 85 mm
materiál: nerezová oceľ
rozmery cukroviniek: 30x15x85 mm
priemer 17 mm

Krimpovacie kliešte na zdobenie cukrovej hmoty, 2 ks | SILIKOMART, Crimper 17 Holly Cactus - Popis produktu

Krimpovacie kliešte na vytvorenie ozdôb na cukrovej hmote – Holly Cactus, 2 ks 73.417.99.0001, od talianskej firmy Silikomart, sú nepostrádateľnou pomôckou pri zdobení tvarovacej hmoty, cukrovej hmoty, marcipánu či tvarovacie pasty. Prvotriedna pomôcka, ktorá je úplne nezastupiteľná pri zdobení anglických tort a tvorenie drobných dekorácií. Sada obsahuje 2 pomôcky: väčší – 17 mm a menšie 12 mm.

Krimpovacie kliešte na zdobenie cukrovej hmoty, 2 ks | SILIKOMART, Crimper 17 Holly Cactus - Recenzie zákazníkov

Krimpovacie kliešte na zdobenie cukrovej hmoty, 2 ks | SILIKOMART, Crimper 17 Holly Cactus - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Krimpovacie kliešte na zdobenie cukrovej hmoty, 2 ks | SILIKOMART, Crimper 17 Holly Cactus - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím