Novinka

Sada pomôcok pri práci s cukrárskymi hmotami 9 ks | SILIKOMART, Modelling Tools

72.339.20.0096


  • 11,98 € s DPH 9,98 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

dĺžka 85 mm
šírka/hĺbka 220 mm
výška 25 mm
materiál: plast

Sada pomôcok pri práci s cukrárskymi hmotami 9 ks | SILIKOMART, Modelling Tools - Popis produktu

Sada pomôcok pre prácu s cukrárskymi hmotami, 9 ks 72.339.20.0096 od talianskej firmy Silikomart, to je nevyhnutné príslušenstvo pre prácu, tvarovanie a tvorenie s cukrovou hmotou alebo marcipánom. Prvotriedne pomôcky sú úplne nezastupiteľné pri zdobení anglických tort a tvorenie drobných dekorácií.

Sada pomôcok pri práci s cukrárskymi hmotami 9 ks | SILIKOMART, Modelling Tools - Recenzie zákazníkov

Sada pomôcok pri práci s cukrárskymi hmotami 9 ks | SILIKOMART, Modelling Tools - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada pomôcok pri práci s cukrárskymi hmotami 9 ks | SILIKOMART, Modelling Tools - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím