Novinka Akcia

Kanvica na čaj s liatiny, čierny, 0,8 l | APS, Asia

10991


 • 32,76 € s DPH 27,30 € bez DPH 29,48 € s DPH 24,57 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  29,48 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 195 mm
šírka/hĺbka 180 mm
výška 150 mm
objem 0.8 l
materiál: liatina, nerezová oceľ
farba: čierna
vrátane pokrievky: Áno

Kanvica na čaj s liatiny, čierny, 0,8 l | APS, Asia - Popis produktu

Džbán na čaj z čiernej liatiny s objemom 0,8 litra. Má rukoväť, smaltovaný vnútrajšok, odnímateľné nerezové sitko a veko. Kanvica APS s katalógovým číslom 10991 je určená pre reštaurácie, hotely, kaviarne a ďalšie stravovacie zariadenia i domácnosti. Je ideálny pre podávanie čaju a udržiava ho dlho teplý. Jedna kanvička stačí na dva až tri šálky. Žiadny z prvkov by sa nemal umývať v umývačke. Funguje aj na indukčných varičoch.

Kanvica na čaj s liatiny, čierny, 0,8 l | APS, Asia - Recenzie zákazníkov

Kanvica na čaj s liatiny, čierny, 0,8 l | APS, Asia - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Kanvica na čaj s liatiny, čierny, 0,8 l | APS, Asia - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím