Novinka Akcia

Liatinový ohrievač na čaj, priemer 13 cm | APS, Asia

10994


 • 23,62 € s DPH 19,68 € bez DPH 21,26 € s DPH 17,71 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  21,26 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 75 mm
priemer 130 mm
materiál: liatina
farba: čierna

Liatinový ohrievač na čaj, priemer 13 cm | APS, Asia - Popis produktu

Ohrievač sviečok z čiernej liatiny s priemerom 13 cm. Vhodné pre ohrievanie liatinových kanvíc z radu Asia. Nevkladajte do umývačky. Dodáva sa bez sviečky.

Liatinový ohrievač na čaj, priemer 13 cm | APS, Asia - Recenzie zákazníkov

Liatinový ohrievač na čaj, priemer 13 cm | APS, Asia - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Liatinový ohrievač na čaj, priemer 13 cm | APS, Asia - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Liatinový ohrievač na čaj, priemer 13 cm | APS, Asia

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím