Novinka Akcia

Liatinový podstavec pre kanvice, priemer 13,5 cm | APS, Asia

10993


  • 7,92 € s DPH 6,60 € bez DPH 7,13 € s DPH 5,94 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 15 mm
priemer 135 mm
materiál: liatina
farba: čierna

Liatinový podstavec pre kanvice, priemer 13,5 cm | APS, Asia - Popis produktu

Okrúhly podstavec z čiernej liatiny s priemerom 13,5 cm. S protišmykovými nožičkami. Vhodné pre liatinové kanvice radu Asia. Podstavec by sa nemal umývať v umývačke.

Liatinový podstavec pre kanvice, priemer 13,5 cm | APS, Asia - Recenzie zákazníkov

Liatinový podstavec pre kanvice, priemer 13,5 cm | APS, Asia - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Liatinový podstavec pre kanvice, priemer 13,5 cm | APS, Asia - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Liatinový podstavec pre kanvice, priemer 13,5 cm | APS, Asia

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím