Novinka Akcia

Okrúhla šedá melamínová miska, priemer 23 cm | APS, Emma

85108


  • 27,72 € s DPH 23,10 € bez DPH 24,95 € s DPH 20,79 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 105 mm
priemer 230 mm
objem 2.3 l
materiál: melamín
farba: sivá
tvar: okrúhly

Okrúhla šedá melamínová miska, priemer 23 cm | APS, Emma - Popis produktu

Okrúhla miska s priemerom 230 mm, s výškou 105 mm od nemeckej značky APS, vyrobená zo šedej, nárazuvzdornej melamíny. Originálny dizajn priťahuje pozornosť, a vysokej kvality materiál bude uznávaný aj medzi náročnými klientmi. Určená na servovanie občerstvenia, polievok, šalátu, ovsených kašu, a iných jedál. Môže sa umývať v umývačke a stohovať.

Okrúhla šedá melamínová miska, priemer 23 cm | APS, Emma - Recenzie zákazníkov

Okrúhla šedá melamínová miska, priemer 23 cm | APS, Emma - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Okrúhla šedá melamínová miska, priemer 23 cm | APS, Emma - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Okrúhla šedá melamínová miska, priemer 23 cm | APS, Emma

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím