Akcia

Vedro bez prstenca, 7 l | STALGAST, 91063

091063


  • 37,52 € s DPH 31,01 € bez DPH 35,65 € s DPH 29,46 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

výška 250 mm
priemer 230 mm
objem 7 l
materiál: nerezová oceľ

Vedro bez prstenca, 7 l | STALGAST, 91063 - Popis produktu

Vedro bez prstenca, 7 l vyrobená z nerezovej ocele s vnútorným ciachovaním.

Vedro bez prstenca, 7 l | STALGAST, 91063 - Recenzie zákazníkov

Vedro bez prstenca, 7 l | STALGAST, 91063 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Vedro bez prstenca, 7 l | STALGAST, 91063 - product.attachment

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.