Akcia

Vědro bez prstence 7 l PREMIUM | LINDÉN, 091061

091061


  • 42,74 € s DPH 35,32 € bez DPH 40,60 € s DPH 33,55 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

priemer 235 mm
výška 245 mm
objem 7 l
vrátane pokrievky: Nie
materiál: nerezová oceľ
krúžok: Nie

Vědro bez prstence 7 l PREMIUM | LINDÉN, 091061 - Popis produktu

Vědro PREMIUM bez podstavy z vnitřní odměrkou v litrech. Vyrobené z nerezové oceli s okrajem 10mm.

Vědro bez prstence 7 l PREMIUM | LINDÉN, 091061 - Recenzie zákazníkov

Vědro bez prstence 7 l PREMIUM | LINDÉN, 091061 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Vědro bez prstence 7 l PREMIUM | LINDÉN, 091061 - product.attachment

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.