Nerezové vozíky

Vozíky na vydávanie a prepravu jedál

V ponuke Gastromania.SK nájdete aj veľa servírovacích nerezových vozíkov: dvojpolicové, trojpolicové, štvorpolicové, päťpolicové alebo servírovacie vozíky so skrinkou. Existujú aj plastové servírovacie a policové vozíky. Nájdete tu aj vozíky transportné na ukladanie tácov, na taniere, na koše, na podnosy, vrátane plošinových vozíkov s otočnými aj pevnými kolieskami. Samozrejme sme nezabudli ani na vozíky vyhrievané, na gastronádoby, na taniere a iné príslušenstvo, a tiež na chladiace vozíky a chladiace pojazdné skrine. V e-shope Gastromania.SK nájdete aj kvalitné banketové vozíky na vydávanie a prepravu jedál. Medzi našimi zákazníkmi sú veľmi obľúbené aj vozíky na najrôznejšie typy a veľkosti gastronádob GN. V našej ponuke nájdete aj kvalitné nerezové vozíky s drezom na štyroch kolieskach s objemom 100 litrov, 150 litrov alebo 240 litrov. Ponúkame aj vozíky do gastronomických prevádzok, vozíky na plechy do konvektomatov a vozíky na pekárenské plechy. Skrátka všetko, na čo si spomeniete.

Vozíky transportné aj regeneračné vrátane udržovacích komôr, zaistia správnu teplotu vami pripravovaných či upravovaných pokrmov a vynikajúce gastronomické služby. Profesionálne vozíky sú veľmi dôležitým vybavením všetkých prevádzok, jedální, reštaurácií, cukrární, kaviarní a barov.

Výrobca
Cena netto
od do
Rozmer GN
Dĺžka
od do
šírka/hĺbka
od do
Výška
od do
Priemer
od do
Objem
od do
Počet políc
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.