O nás

Pokiaľ chceme byť úspešní, nestačí nám len niekoľkoročná skúsenosť a veľký kapitál, ale je potrebné mať „niečo naviac” ako napríklad vášeň, usilovnosť, nadšenie. Činnosť sme začali v roku 2011 ako mladí, ctižádostiví a kreatívni ľudia. Sme rýchlo sa rozvíjajúca firma na gastronomickom trhu. Spolupracujeme s najväčšími a spoľahlivými dodávateľmi, čo dokladajú naše certifikáty, ale rovnako sme aj dovozcovia zahraničného tovaru. Vďaka úspechom máme najlepšie vybavený internetový obchod na Slovensku www.gastromania.cz, kde nájdete desiatky tisíc výrobkov. Firma GASTROMANIA sa zaoberá kompletným vybavením gastronomických prevádzok ako sú reštaurácie, kaviarne, bary, jedálne, školské kuchyne, hotely, cukrárne, pizzérie, pekárne, mäsiarstva, údenárstva apod., ale tiež máme bohatú ponuku kuchynského, stolného a barového inventáru.

Sila a základ našej firmy sú nesporne ľudia. Harmonický a vyškolený personál, nadšení ľudia s pozitívnou energiou, empatiou a pokorou. Pre nás neexistuje slovo „nemožné”. Je to pre nás nová výzva ako dosiahnuť úspech.

Prečo s nami spolupracovať?

  • Široká ponuka,
  • Rýchly a jednoduchý kontakt,
  • Ponúkame individuálnu schôdzku s klientom,
  • Zaručujeme spoľahlivé a profesionálne jednanie,
  • Špecializujeme se na individuálne potreby našich zákazníkov,

Ponuky na mieru

Spolupráca s klientom je vítaná už v prvej fáze plánovania investície. Vďaka tomu ľahšie predídeme zbytočnému navýšeniu ceny prestavby. Náš odborný špecialista zaručuje precíznosť a najlepšie využitie prevádzky.

Uvítame spoluprácu s klientom už vo fáze plánovania investície.

Naša spoločnosť ponúka profesionálne prevedenie technologických projektov, reštaurácií, barov, školských jedální, kuchýň, ale aj vybavenia a inventáru nových alebo existujúcich prevádzok.
Zaisťujeme kompletné služby od projektovania, realizácie, odbornej montáže, zaškolenia personálu, záručného a pozáručného servisu. Navrhneme na mieru využitie a prispôsobenie nerezového nábytku a nevyhnutných gastronomických zariadení. Okrem toho spĺňame prísne kritériá predpísaných hygienických noriem a požiadavky HACCP. Ponúkame aj prípravu projektov, ktoré sú potrebné na dotácie z Európskej Únie.

Inovácie

Iba u nás nájdete pestrú, bohatú a prehľadnú ponuku. Vďaka neustálemu rozvoju a rozširovaniu ponuky v našom internetovom obchode nájdete fotky každého produktu, cenu a možnej zľavy.

Poradenstvo

Ponúkame bezplatnú prezentáciu výrobkov v našom showroome, v sídle firmy, kde máme stálu expozíciu, ale aj u klienta.

Školenie a montáž

Vyškolení technici firmy Gastromania zaručujú komplexnú montáž všetkých gastronomických zariadení.

Záručný a pozáručný servis

Sme si plne vedomí toho, aká dôležitá je pre zákazníka záruka v prípade potreby aj rýchla odborná pomoc. Spoľahlivosť, skúsenosti a často tvrdá práca v obtiažnych podmienkach, nám umožnili získať skupinu spokojných a verných zákazníkov, ktorí sa na nás môžu vždy spoľahnúť . Nestotožňujeme sa so zásadou „predať-zabudnúť“. Pre nás je predaj novou výzvou, novou možnosťou, novou perspektívou!
Vzhľadom na veľkosť nášho obchodu a zákazníkov po celom Slovensku, máme sieť autorizovaných technikov, vďaka ktorým môžeme zaistiť rýchlu pomoc. Záruka zariadení je 12 až 24 mesiacov (v prípade kúpy na firmu).
Podrobnosti nájdete v obchodných podmienkach nášho internetového obchodu. Ponúkame tiež pozáručný servis. Máme sklad náhradných dielov. Sme otvorení všetkým informáciám, námetom, na neustále zlepšovanie a dosahovanie nových cieľov.

Tím Gastromania

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím