Novinka Akcia

Vysoké polykarbonátové tienidlo s priemerom 30 cm | APS, Super Dome

06525


  • 93,24 € s DPH 77,70 € bez DPH 83,92 € s DPH 69,93 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 400 mm
priemer 300 mm
materiál: polykarbonát
farba: priehľadná
tvar: okrúhly

Vysoké polykarbonátové tienidlo s priemerom 30 cm | APS, Super Dome - Popis produktu

Vysoké tienidlo s priemerom 300 mm a výškou 400 mm nemeckej značky APS je vyrobený z priehľadného nárazuvzdorného polykarbonátu. Originálny dizajn priťahuje pozornosť, a veľmi kvalitný materiál nájde uznaní aj medzi najnáročnejšími zákazníkmi. Tienidlo je určené na zakrytie tortových tanierov alebo tanierov s pokrmami. Môže sa umývať v umývačke. Dokonale zladené s produktmi indexov: 33295, 33294, 85051, 85052, 85112, 00468.

Vysoké polykarbonátové tienidlo s priemerom 30 cm | APS, Super Dome - Recenzie zákazníkov

Vysoké polykarbonátové tienidlo s priemerom 30 cm | APS, Super Dome - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Vysoké polykarbonátové tienidlo s priemerom 30 cm | APS, Super Dome - product.attachment

Vhodné pre Vysoké polykarbonátové tienidlo s priemerom 30 cm | APS, Super Dome

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím