Novinka Akcia

Okrúhle veko, priemer 24 cm | APS, 11052

11052


 • 6,91 € s DPH 5,76 € bez DPH 6,22 € s DPH 5,18 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  6,22 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 75 mm
priemer 240 mm
materiál: plast
farba: priehľadná
tvar: okrúhly

Okrúhle veko, priemer 24 cm | APS, 11052 - Popis produktu

Okrúhle veko vyrobené s priehľadného plastu. Výrobok sa hodí ako doplnok podnosov s drobným občerstvením, predjedlá a pečivom. Jeho konštrukcia garantuje ľahký prístup a rýchlo zatvorenie, k udržaniu pokrmu sviežeho. Univerzálny veko s katalógovým číslom 11051 má priemer 28 cm a výšku 7, 5cm. Obal možno použiť v cukrárňach, výkladoch, reštauráciách, hotelových bufetoch, pri cateringových akciách a vonkajších akciách ako skvelý doplnok bufetových stolov alebo raňajkových bufetov. Vďaka svojej odolnosti a pevnosti je ideálny pre použitie v cateringových spoločnostiach a požičovniach vybavenie a cateringového náčinia. Kryt možno umývať v profesionálnych umývačkách. Vhodné na stohovanie. Kryt je vhodný pre zásobníky / koše s priemerom: 25,5- 23 cm.

Okrúhle veko, priemer 24 cm | APS, 11052 - Recenzie zákazníkov

Okrúhle veko, priemer 24 cm | APS, 11052 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Okrúhle veko, priemer 24 cm | APS, 11052 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Okrúhle veko, priemer 24 cm | APS, 11052

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím