Novinka Akcia

Oválny kovový kôš 24 x 19 cm | APS, Svart

30423


 • 25,63 € s DPH 21,36 € bez DPH 23,07 € s DPH 19,22 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  23,07 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 240 mm
šírka/hĺbka 190 mm
výška 80 mm
materiál: smaltovaná oceľ
farba: čierna
tvar: oválny

Oválny kovový kôš 24 x 19 cm | APS, Svart - Popis produktu

Čierny ovalný kovový kôš. Určený na servovanie pečiva, čerstvého ovocia a rôznych príloh. Môže sa stohovať, a umývať v umývačke.

Oválny kovový kôš 24 x 19 cm | APS, Svart - Recenzie zákazníkov

Oválny kovový kôš 24 x 19 cm | APS, Svart - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Oválny kovový kôš 24 x 19 cm | APS, Svart - product.attachment

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím