Novinka

Polykarbonátová forma na nepravidelné pralinky – 21 ks x 9 g – MA1018 | MARTELLATO, Cocoa

MA1018


  • 21,60 € s DPH 18,00 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

dĺžka 275 mm
šírka/hĺbka 175 mm
materiál: polykarbonát
rozmery cukroviniek: 52x26x14 mm
počet v sade 1 ks

Polykarbonátová forma na nepravidelné pralinky – 21 ks x 9 g – MA1018 | MARTELLATO, Cocoa - Popis produktu

Forma na pralinky a čokoládu MA1018, od talianskej firmy Martellato, zaručuje maximálnu kvalitu daného výrobku. Prvotriedne materiály, použité pri výrobe formy, zabraňujú rozliatiu tekuté hmoty a zaisťujú elegantný a precízny povrch každej jednotlivej pralinky. Forma na čokoládu MA1018 o rozmeroch 275×175 mm umožní vyrobiť 21 ks čokoládových praliniek, z nich každá má rozmery 52×26×14 mm. Hotová sladká pochúťka váži 9 g. Moderný a nepravidelný tvar zapožičia čokoládovým výrobkom neodolateľné rysy. Formu možno čistiť v umývačke riadu.

Polykarbonátová forma na nepravidelné pralinky – 21 ks x 9 g – MA1018 | MARTELLATO, Cocoa - Recenzie zákazníkov

Polykarbonátová forma na nepravidelné pralinky – 21 ks x 9 g – MA1018 | MARTELLATO, Cocoa - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Polykarbonátová forma na nepravidelné pralinky – 21 ks x 9 g – MA1018 | MARTELLATO, Cocoa - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím