Novinka Akcia

Tritanový pohár s kapacitou 0,2 | APS, Crystal

10503


 • 4,90 € s DPH 4,08 € bez DPH 4,41 € s DPH 3,67 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  4,41 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 110 mm
priemer 75 mm
objem 0.2 l
materiál: tritan
farba: priehľadná
počet v sade 48 ks
cena za: sadu

Tritanový pohár s kapacitou 0,2 | APS, Crystal - Popis produktu

Poháre o objemu 200 ml. Vyrobená z priehľadného a nárazuvzdorného tritánu podobného sklu. Pohár je určený predovšetkým pre použitie v letných gastronomických záhradách, kúpeľoch, bazénoch, ale aj v hoteloch, reštauráciách, krčmách, kaviarňach a ďalších stravovacích zariadeniach. Balené po 48 kusov. Cena viditeľná na stránkach týka sa jedného kusu. Pohár je možné stohovať, a umývať v umývačke. Nepoužívať v mikrovlnných rúrach.

Tritanový pohár s kapacitou 0,2 | APS, Crystal - Recenzie zákazníkov

Tritanový pohár s kapacitou 0,2 | APS, Crystal - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Tritanový pohár s kapacitou 0,2 | APS, Crystal - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Tritanový pohár s kapacitou 0,2 | APS, Crystal

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím