Poháre s vekom 0,29 l - súprava 6 kusov | WECK, 82352

82352


  • 21,74 € s DPH 18,12 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 90 mm
priemer 90 mm
objem 0.29 l
materiál: sklo
farba: priehľadná
vrátane pokrievky: Áno
počet v sade 6 ks
cena za: sadu

Poháre s vekom 0,29 l - súprava 6 kusov | WECK, 82352 - Popis produktu

Poháre s viečkom známej nemeckej značky Weck s priemerom 9 cm a objemom 290 ml. Bude ozdobou každého stola v gastronomických zariadeniach, kaviarňach, cateringu aj v domácnostiach. Vďaka svojej funkčnosti nájde mnohostranné využitie v každej kuchyni. Hodí sa ako opakovane použiteľná, vkusná a originálna nádoba na dezerty, šaláty, hlavné jedlá aj ako nádoba na hermetické skladovanie suchých prísad a hotových výrobkov. Riad WECK je odolný voči zmrazeniu alebo obareniu v rôznych gastronomických zariadeniach. Vlastnosti výrobku: zaujímavý dizajn, vyrobené z vysoko kvalitného sodnovápenatého skla s vynikajúcimi funkčnými vlastnosťami, odolnosť proti otlčeniu a tepelnému šoku. Poháre sa predávajú iba v hromadných baleniach po 12 kusoch. Cena uvedená na tejto stránke je za sadu 12 pohárov s viečkami. Je možné ich umývať v umývačkách riadu. Už viac ako 100 rokov sú sklenené nádoby a fľaše WECK synonymom tradície a špičkovej kvality. Proces nakladania vďačí za svoj názov jedinečnému dizajnu pohárov, ktoré v roku 1900 vytvoril Johann Weck.

Poháre s vekom 0,29 l - súprava 6 kusov | WECK, 82352 - Recenzie zákazníkov

Poháre s vekom 0,29 l - súprava 6 kusov | WECK, 82352 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Poháre s vekom 0,29 l - súprava 6 kusov | WECK, 82352 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím