Adaptér, uzáver batérie pre dávkovač, bezkontaktné kontakt | APS, Top Fresh

10802


 • 14,40 € s DPH 12,00 € bez DPH 12,96 € s DPH 10,80 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  12,96 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 120 mm
šírka/hĺbka 45 mm
výška 55 mm
materiál: nerezová oceľ, silikón
farba: nerez (inox), čierna
trieda nerezovej ocele: 18/8

Adaptér, uzáver batérie pre dávkovač, bezkontaktné kontakt | APS, Top Fresh - Popis produktu

Adaptér, uzáver na kohútik dávkovača šťavy zaisťujúce bezdotykový kontakt s kohútikom. Montáž je triviálne – stačí ju nasadiť na batériu. Po nasadení uzáveru ho jednoducho pritlačte k stene pohára a naplňte ju nápojom. Je možné umývať v umývačke. Hodí sa do zásobníkov pod číslami: 10700, 10830, 10872.

Adaptér, uzáver batérie pre dávkovač, bezkontaktné kontakt | APS, Top Fresh - Recenzie zákazníkov

Adaptér, uzáver batérie pre dávkovač, bezkontaktné kontakt | APS, Top Fresh - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Adaptér, uzáver batérie pre dávkovač, bezkontaktné kontakt | APS, Top Fresh - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím