Novinka Akcia

Drevený podnos so skleneným vekom, priemer 18,5 cm | APS, 830

00830


 • 45,36 € s DPH 37,80 € bez DPH 40,82 € s DPH 34,02 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  40,82 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 185 mm
šírka/hĺbka 185 mm
výška 240 mm
materiál: drevo, sklo
farba: priehľadná, prírodná
vrátane pokrievky: Áno
tvar: okrúhly

Drevený podnos so skleneným vekom, priemer 18,5 cm | APS, 830 - Popis produktu

Sklenený kôš s priemerom 16 cm a výškou 22,5 cm spolu s dreveným podstavcom s priemerom 18,5 cm a výškou 2,5 cm. Celok vyrobený s priehľadného skla a prírodného dreva bude ideálny dekorácia pre reštauráciu, alebo tanečnú sála. Usporiadanie závisí len na fantázii reštauratéra, šéfkuchára alebo manažéra haly. Sada sa skvelé hodí na podávanie sladkého i slaného občerstvenia. Výrobok umývať ručne.

Drevený podnos so skleneným vekom, priemer 18,5 cm | APS, 830 - Recenzie zákazníkov

Drevený podnos so skleneným vekom, priemer 18,5 cm | APS, 830 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Drevený podnos so skleneným vekom, priemer 18,5 cm | APS, 830 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím