Skrine a skrinky

Kategória Skrine a skrinky pre gastro prevádzky | Gastromania.sk poskytuje široký výber závesných nerezových skríň a skriniek pre gastronomické prevádzky. Vyrábame na mieru podľa potrieb klienta. Ideálne do profesionálnej kuchyne, gastronomické, nemocničné a priemyselné zariadenia. Navrhujeme, vybavujeme a servisujeme reštaurácie, hotely, jedálne, profesionálne umývacie miestnosti, školy, škôlky, cukrárne, mäsiarstvá, všetkým gastronomickým a iným potrebným príslušenstvom.

Nerezové skrine a skrinky pre gastro prevádzky

V ponuke nerezového nábytku máme aj nerezové skrine a skrinky pre akékoľvek využitie vo veľkokapacitných kuchyniach, gastronómií a gastroprevádzkach. Ideálnym riešením pri potrebe krytých úložných priestorov v gastronomických zariadeniach sú nerezové skrine, skrinky, závesné, alebo samostatne stojace. Skrine z nerezovej ocele sú veľmi praktickým gastro vybavením pre svoju nenáročnú úpravu, hygienickú nezávadnosť, jednoduchú údržbu a veľkú životnosť. Ponúkame kompaktné zvarené nerezové skrine s pevnými alebo nastaviteľnými nerezovými policami, s posuvnými dverami, alebo dverami na pántoch, závesné, univerzálne alebo aj vyhrievané. V prevedení máme skrine závesné, priechodzie aj univerzálne, vrátane možnosti inštalácie zámku. Nájdete tu skrine upratovacie, ohrievacie skrine na taniere a skrine opatrené nástrekom. Ďalej skrine na plány, mapy, výkresy, a kartotéky, spisové skrine, zdravotnícke a medicínske skrine, pracovné šatné skrine, a tiež kancelárske plechové skrine. V našej ponuke nájdete aj závesné nerezové skrinky: otvorené, uzavreté, s posuvnými alebo krídlovými dvierkami. V Gastromania.SK si môžete vybrať zo stovky variant skríň a skriniek.

Výrobca
Cena netto
od do
Typ dverí
Dĺžka
od do
Šírka
od do
Výška
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.