Someliérske potreby

Kategória Somelierske, vinárske potreby | GASTROMANIA.SK zahrňuje širokú ponuku príslušenstva a karáf na víno. Vybavujeme a spisujeme bary, diskotéky, kaviarne a hotely.

Sommeliérske doplnky

Ako hovoril už známy grécky básnik Homér k ľudskému šťastiu a k úsmevnej pohode patrí prestretý stôl, víno, priatelia a hudba. Avšak každý milovník vína veľmi dobre vie, že k pitiu vína potrebujeme vhodné pomôcky. Preto v ponuke e-shopu Gastromania.SK nájdete široké spektrum vybavenia a doplnkov určených pre všetkých milovníkov vín a predovšetkým profesionálnych sommeliérov. Máme pre vás rôznorodý výber vinárskych potrieb. Naša široká ponuka otváračov a vývrtiek na víno, zátok a špuntov na fľaše, uzáverov fliaš a tiež vákuových púmp na vína uspokojí ako zamestnancov a sommeliérov vo vinotékach, reštauráciách a kaviarňach, tak domácich labužníkov. Bez praktických pomôcok sa skutočná degustácia vína neobíde, preto máme pre našich zákazníkov pripravenú ich bohatú ponuku. V e-shope Gastromania.SK nájdete aj iné sommeliérske pomôcky ako chladiče na fľaše, nádoby na chladenie vína, vedrá na vína, vedrá na šampanské, stojany na vedrá, dokonca aj väčšie misy na šampanské.

Výrobca
Cena netto
od do
Materiál
Dĺžka
od do
šírka/hĺbka
od do
Výška
od do
Priemer
od do
Objem
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím