Termos na catering 9,5 l | SUNNEX, 385951

385951


 • 75,01 € s DPH 62,50 € bez DPH 74,26 € s DPH 61,88 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  74,26 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 7 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

objem 9.5 l
materiál: nerezová oceľ, plast
výpustný ventil: Áno

Termos na catering 9,5 l | SUNNEX, 385951 - Popis produktu

Termos na catering je ideálny pre teplé aj studené nápoje. Je vyrobený z nerezovej ocele a hliníkového vnút. plášťa. Zložitelné nôžky uľahčujú prepravu a uskladnenie.

Termos na catering 9,5 l | SUNNEX, 385951 - Recenzie zákazníkov

Termos na catering 9,5 l | SUNNEX, 385951 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Termos na catering 9,5 l | SUNNEX, 385951 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím