Lis na pizza cesto, maximálny priemer pizzy: 33 cm | HENDI, 33

226513


  • 3241,68 € s DPH 2701,40 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 7 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 470 mm
Šírka 590 mm
výška 830 mm
príkon 4.75 kW
napätie: 400 V
materiál: nerezová oceľ, hliník
váha 96 kg

Lis na pizza cesto, maximálny priemer pizzy: 33 cm | HENDI, 33 - Popis produktu

Lis na pizza cesto s maximálnym priemerom 33 cm. Hmotnosť porcie cesta: od 250 do 500 g. Priemer vrchnej/spodnej dosky: 450/450 mm. Toto zariadenie je perfektný pomocník vo veľkých pizzeriách a slúži k príprave surového cesta na pizzu. Automatizovaná práca – veľký výkon. Teplotu môžete nastaviť pre hornú i spodnú dosku zvlášť, každá je tiež vybavená digitálnym displejom a svetelnou kontrolkou. Regulácia hrúbky pizza korpusov i času ich lisovania. Vrchná doska je vyrobená z nerezovej ocele AISI 304, dolná je zo špeciálneho hliníkového materiálu s teflonovou povrchovou úpravou – tvaruje hrubší okraj cesta. Lis využíva dômyselný systém lisovania, ktorý vyžaduje zapojenie oboch rúk pre spustenie zariadenia a zamedzí sa tak pomliaždenie či inému poraneniu dlaní obsluhy. Pohyblivý kryt vrchnej platničky zabezpečuje pred vložením ruky medzi hornú a spodnú časť. Opláštenie z nerezovej ocele. Hlavný vypínač. Ideálny nie len pre pizzerie ale tiež pre pekárne či cukrárne.

Lis na pizza cesto, maximálny priemer pizzy: 33 cm | HENDI, 33 - Recenzie zákazníkov

Lis na pizza cesto, maximálny priemer pizzy: 33 cm | HENDI, 33 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Lis na pizza cesto, maximálny priemer pizzy: 33 cm | HENDI, 33 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.