Umývačky pohárov a kefy

Kategória Umývačky pohárov a kefky, drezové umývačky skla | GASTROMANIA.SK zahrňuje širokú ponuku ručných umývačiek na sklo s umiestnením v dreze. Objednávame i so špeciálnymi požiadavkami. Projektujeme a vybavujeme.

Barové umývačky pohárov a ručné umývacie kefy

Perfektne natočený polliter piva, ale nakoniec aj akýkoľvek iný nápoj servírovaný do skla, vyžaduje perfektnú čistotu pohára. V často hektickej prevádzke na bare, kde často pracuje aj viac barmanov, sa ako najrýchlejšia a najspoľahlivejšia metóda umývania skla osvedčili drezové umývačky pohárov. Hygiena a dodržiavanie čistoty vínnych a pivných pohárov je nutnou súčasťou servírovania nápojov v cukrárňach, kaviarňach a malých gastronomických prevádzkach. Na priestor a energiu nenáročné umývačky pivného skla vďaka čistej vode, prídavku čistiaceho prostriedku a jemnou kefou za niekoľko sekúnd perfektne vyčistí aj zaschnutú špinu z pohára. Perfektná pivná pena napríklad vyžaduje čisté sklo bez stôp detergentov, pritom sa na bar často dostáva sklo značne zašpinené. Drezové umývačky skla pracujú s dvoma nádobkami vybavenými kefami, ktoré po zasunutí pohára prestrieknu jeho vnútorný aj vonkajší povrch vodou. Drezové umývačky pohárov patria k nevyhnutnému vybaveniu každej reštaurácie, pivnice a podobnej prevádzky s rýchlym obehom skleneného riadu. V Gastromania.SK nájdete profesionálne umývačky pohárov, ručné drezové umývačky skla, umývačky pivného skla, špilboje a tiež výčapné kefy na poháre, na umytie pivných fliaš, a samozrejme aj nutné chemické prostriedky – všetko pre vynikajúcu čistotu skla.

Výrobca
Cena netto
od do
Materiál
Dĺžka
od do
šírka/hĺbka
od do
Výška
od do
Priemer
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím