Barové mixéry, blendery

 Blendery a profesionálne barové mixéry - HAMILTON BEACH

Kategória Barové mixéry, blendery | GASTROMANIA.SK zahrňuje širokú ponuku profesionálnych barmanských mixérov na ovocie, k príprave shakrov alebo smoothie. Vhodné pre bary, reštaurácie i diskotéky.

Blendery a profesionálne barové mixéry umožňujú prípravu alkoholických a nealkoholických nápojov z ovocia, mlieka či ľadu. Tieto mixéry sú nevyhnutnou súčasťou vybavenia každého gastronomického lokálu, barov, fresh barov či kaviarní, ktoré vo svojej ponuke zahŕňajú akékoľvek nápoje. Kuchynské mixéry môžu byť používané tiež v kuchynskej miestnosti na prípravu omáčok alebo na sekanie a drvenie ovocia. Barové blendery sú zostavené z hnacieho modulu. Nad jeho motorom je umiestnený ovládací panel zariadenia a snímateľná nádoba s vekom, v ktorej sa mixuje daný produkt. V závislosti na výrobcovi je obsah nádoby na mixovanie najčastejšie o objeme 1 – 4 l. Nádoba je vyrobená z veľmi hrubého polykarbonátu, odolného voči poškodeniu. Modely nádob určené na používanie v kuchyni sú najčastejšie vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Každá nádoba na mixovanie má dodatočné ciachovanie na bočnej strany a nôž na mixovanie je umiestnený na dne nádoby. Funguje len vtedy, keď sa nádoba na mixovanie umiestni na hnací modul a zariadenie sa zapne.

Výrobca
Cena netto
od do
Materiál
Dĺžka
od do
šírka/hĺbka
od do
Výška
od do
Objem
od do
Min. otáčky
od do
Max. otáčky
od do
Príkon
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.