Barové mixéry, blendery

 Blendery a profesionálne barové mixéry - HAMILTON BEACH

Kategória Barové mixéry, blendery | GASTROMANIA.SK zahrňuje širokú ponuku profesionálnych barmanských mixérov na ovocie, k príprave shakrov alebo smoothie. Vhodné pre bary, reštaurácie i diskotéky.

Blendery a profesionálne barové mixéry umožňujú prípravu alkoholických a nealkoholických nápojov z ovocia, mlieka či ľadu. Tieto mixéry sú nevyhnutnou súčasťou vybavenia každého gastronomického lokálu, barov, fresh barov či kaviarní, ktoré vo svojej ponuke zahŕňajú akékoľvek nápoje. Kuchynské mixéry môžu byť používané tiež v kuchynskej miestnosti na prípravu omáčok alebo na sekanie a drvenie ovocia. Barové blendery sú zostavené z hnacieho modulu. Nad jeho motorom je umiestnený ovládací panel zariadenia a snímateľná nádoba s vekom, v ktorej sa mixuje daný produkt. V závislosti na výrobcovi je obsah nádoby na mixovanie najčastejšie o objeme 1 – 4 l. Nádoba je vyrobená z veľmi hrubého polykarbonátu, odolného voči poškodeniu. Modely nádob určené na používanie v kuchyni sú najčastejšie vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Každá nádoba na mixovanie má dodatočné ciachovanie na bočnej strany a nôž na mixovanie je umiestnený na dne nádoby. Funguje len vtedy, keď sa nádoba na mixovanie umiestni na hnací modul a zariadenie sa zapne.

Výrobca
Cena netto
od do
Materiál
Dĺžka
od do
Šírka
od do
Výška
od do
Objem
od do
Min. otáčky
od do
Max. otáčky
od do
Príkon
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.