Školenie a predvádzacie akcie

Organizujeme prezentácie profesionálnych gastro technologií na našich predvádzacích akciách. Školenie obsluhy a znalosti prevádzky spotrebičov pre veľkokuchyne sú vhodné pre kuchárov, vedúcich veľkokuchynských prevádzok či majiteľov reštaurácií. Náš kuchár predvedie, ako je možné správnou prípravou v moderných technológiách docieliť fantastické výsledky. Využitím moderných prístrojov výrazne ušetríte náklady, čas a efektívne zvládnete prípravu pokrmov. Všetky akcie robíme po predchádzajúcej dohode, najmenej dva týždne dopredu. Školíme učiteľov aj študentov gastronomických škôl, ktorí sa pripravujú na povolanie kuchára. Študenti pracujú individuálne trenningovou metódou pod odborným dohľadom kulinárskeho špecialistu. Učitelia a študenti sa zdokonaľujú v moderných technikách varenia a v praktickej profesionálnej príprave potravín. Vzdelanie se ukončuje získaním potvrdenia o účasti na školení.

V prípade Vášho záujmu zúčastniť sa našich predvádzacích akcií a profesionálnych kulinárskych kurzov, prosím kedykoľvek nás oslovte prostredníctvom týchto kontaktov: 595 170 719 a 777 163 110

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím