Náhradné diely

Pokiaľ máte problém s nájdením náhradných dielov pre gastronomické zariadenie tak ste na správnom mieste. Vyfoťte výrobný štítok zariadenia a samotné zariadenie – podľa možnosti vyfoťte aj diel, ktorý zháňate – pokiaľ máte všetky informácie náhradného dielu, ktorý potrebujete vrátane katalógového čísla, nemal by byť problém požadovaný diel pre Vás zohnať. V každom prípade Vám pomôžeme zohnať vhodný diel. Pokiaľ máte akékoľvek otázky – volajte!

Pri zariaďovaní prevádzok v oblasti profesionálnej gastronómie sme si plne vedomí, že veľmi dôležitým aspektom pre firmy zaoberajúce sa predajom a servisom profesionálnych zariadení pre gastronómiu je jednoduchý prístup a dostupnosť náhradných dielov. V reštauračných kuchyniach, jedálňach, baroch, kaviarňach, cukrárňach, mäsiarstvach a prevádzkach priemyselného spracovania potravín sú často využívané stroje, ktoré sa už dávno nevyrábajú, stroje, ktoré nemajú oficiálne zastúpenie svojho distribútora na území Českej Republiky a Slovenska, alebo tiež stroje, ktorých značka a typ sú ťažko identifikovateľné napr.: z dôvodu strhnutia alebo poškodenia výrobného štítku. Pre firmu Gastromania CZ to nie je žiadny problém – zaisťujeme podporu a odborné poradenstvo pre gastronomické firmy, servisy a montérov pri hľadaní ťažko dostupných, neobvyklých alebo atypických náhradných dielov. V našej ponuke nájdete väčšinu najpopularnejších náhradných dielov pre gastronomické zariadenia vyrábané u väčšiny svetových a európskych výrobcov.

  • Náhradné diely pre vykurovacie zariadenia, kuchyne s rúrou, konvektomaty: vykurovacie telesá, termostaty, zapaľovače, tesnenie, vypínače, spínače, regulátory, horáky, čidlá a mnoho ďalších iných výrobcov ako: ZANUSSI, RATIONA, FAGOR, KROMET, POTIS, TECHNOINOX, MODULAR, BERTOS, MBM, SILANOS, ASCOBLOC, ROLLER-GRILL, LAINOX, STALGAST, HENDI, BARTSCHER, DORA METAL, ANGELO PO a mnoho ďalších.
  • Náhradné diely pre umývacie zariadenia, profesionálne umývačky: filtre, odpadové čerpadlá, umývacie čerpadlá, elektroventily, vykurovacie telesá, integrované obvody, umývacie ramená, prípojné hadice výrobcov ako: OMNIWASH, MEIKO, HOONVED, DIHR, COMENDA, WINTERHALTER, COLGED, RM GASTRO, FAGOR, SILANOS, LOZAMET, STALGAST, HENDI
  • Náhradné diely pre chladiace zariadenia, skrine, chladiace a mraziace stoly, výrobníky ľadu: čidlá výparníkov, elektroventily, vodné pumpy, ventilátory, agregáty, kompresory výrobcov: ICEMATIC, SIMAG, KASTEL, HENDI, SCOTSMAN, BREMA, NTF, DEXION, CAB, IME, ITV, JUKA, EDESA, EDENOX, RAPA, STALGAST, NORDLINE a mnoho ďalších.
  • Náhradné diely pre barové zariadenia, kávovary, mlynčeky na kávu, drviče ľadu: vykurovacie telesá, tesnenie, manometre, čerpadlá, elektroventily, páky kávovarov: MAZZER, GAGGIA, CEADO, MACAP, SANTOS, BRAVILOR BONAMAT, SAN REMO, SEACO, BEZZERA, ELEKTRA, RANCILIO, ELEKTRA, FAEMA.
  • Náhradné diely pre škrabky na zemiaky, krájače zeleniny, mixéry, kutre, vakuové baličky značiek: LOZAMET, SPOMASZ, HENKELMAN, SPAR, OEM a mnoho ďalších.
  • Náhradné diely pre potravinársky a mäsiarsky priemysel

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím