Novinka

Mliečna čokoládová kuvertura Milk Claire 33%, balenie 5 kg | CARMA, CHM-P007CLARE6-Z72

CHM-P007CLARE6-Z72


  • 98,18 € s DPH 81,82 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 10 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

váha 5 kg
cena za: kus

Mliečna čokoládová kuvertura Milk Claire 33%, balenie 5 kg | CARMA, CHM-P007CLARE6-Z72 - Popis produktu

Švajčiarska mliečna čokoládová kuvertura Milk Claire 33%, balenie 5 kg, CHM-P007CLARE6-Z72 je unikátna alpská čokoláda, ktorá nesie titul “Najlepšia mliečna kuvertura na svete” vďaka Akadémii Maestri Pasticceri Italiani. Kombinuje v sebe chuť švajčiarskeho mlieka s jemnou karamelovou arómou a sladu, má jemnú a delikátnu štruktúru. Jemne sa rozplývajúca čokoláda s delikátnou konzistenciou obsahuje tiež prírodnú vanilku. Obsah kakaového masla je 31%.

Mliečna čokoládová kuvertura Milk Claire 33%, balenie 5 kg | CARMA, CHM-P007CLARE6-Z72 - Recenzie zákazníkov

Mliečna čokoládová kuvertura Milk Claire 33%, balenie 5 kg | CARMA, CHM-P007CLARE6-Z72 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Mliečna čokoládová kuvertura Milk Claire 33%, balenie 5 kg | CARMA, CHM-P007CLARE6-Z72 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Mliečna čokoládová kuvertura Milk Claire 33%, balenie 5 kg | CARMA, CHM-P007CLARE6-Z72

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím