Novinka Akcia

Silikónová špachtľa, cukrárska 410 mm | SILIKOMART, SPS

70.103.87.0002


  • 10,82 € s DPH 9,02 € bez DPH 10,71 € s DPH 8,93 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 41 mm
šírka/hĺbka 410 mm
výška 15 mm
materiál: silikón

Silikónová špachtľa, cukrárska 410 mm | SILIKOMART, SPS - Popis produktu

Silikónová špachtľa SPS, dlhá 410 mm, od talianskej firmy Silikomart, je výrobok, ktorý si zaručene nájde miesto v každej kuchyni – tej domácej, plné sladkého pečenia, aj tých profesionálnych gastronomických prevádzkach či cukrárskych manufaktúrach. Špachtle má pružný a hladký pracovný koniec, ktorý je ideálny pre roztieranie čokolády či urovnávanie poliev, glazúr, krémov na tortách, múčnikoch a iných dezertoch. Cukrárska špachtľa 70.103.87.0002 je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré sú certifikované pre prácu a styk s potravinami. Uvedená cena na webových stránkach je za 1 ks.

Silikónová špachtľa, cukrárska 410 mm | SILIKOMART, SPS - Recenzie zákazníkov

Silikónová špachtľa, cukrárska 410 mm | SILIKOMART, SPS - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikónová špachtľa, cukrárska 410 mm | SILIKOMART, SPS - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Silikónová špachtľa, cukrárska 410 mm | SILIKOMART, SPS

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím