Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 320 mm 20 l | HENDI, Kitchen Line

837603


  • 86,57 € s DPH 71,55 € bez DPH 82,24 € s DPH 67,97 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 5 dní. Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom.

Informace

priemer 320 mm
výška 270 mm
objem 20 l
materiál: nerezová oceľ
náter: žiadny
povrch: saténový
indukcia: Áno
vrátane pokrievky: Áno
trieda nerezovej ocele: 18/0

Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 320 mm 20 l | HENDI, Kitchen Line - Popis produktu

Hrniec vysoký s pokrievkou, priemer: 32 cm, objem: 20 l. Vyrobený z nerezovej ocele, hrniec KITCHEN LINE s pokrievkou, vhodný pre všetky typy kuchyní vrátane indukčných. Vonkajší saténový povrch, konštrukcia dna typu “sandwich” (oceľ-hliník-oceľ), ktorý urýchľuje varenie, nerezové nezahrievajúce sa úchyty. Špeciálne uchytenie dna zlepšuje transfér tepla.

Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 320 mm 20 l | HENDI, Kitchen Line - Recenzie zákazníkov

Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 320 mm 20 l | HENDI, Kitchen Line - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 320 mm 20 l | HENDI, Kitchen Line - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Hrniec vysoký s pokrievkou Ø 320 mm 20 l | HENDI, Kitchen Line

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.