Novinka Akcia

Okrúhla šedá melamínová miska, priemer 7,5 cm | APS, Emma

85100


 • 7,92 € s DPH 6,60 € bez DPH 7,13 € s DPH 5,94 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  7,13 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 35 mm
priemer 75 mm
objem 0.06 l
materiál: melamín
farba: sivá
tvar: okrúhly

Okrúhla šedá melamínová miska, priemer 7,5 cm | APS, Emma - Popis produktu

Okrúhla miska s priemerom 75 mm, s výškou 35 mm od nemeckej značky APS, vyrobená zo šedej, nárazuvzdornej melamíny. Originálny design priťahuje pozornosť, a vysokej kvality materiál bude uznávaný aj medzi náročnými klientmi. Určená na servovanie občerstvenia, polievok, šalátu, ovsených kašu, a iných jedál. Môže sa umývať v umývačke a stohovať.

Okrúhla šedá melamínová miska, priemer 7,5 cm | APS, Emma - Recenzie zákazníkov

Okrúhla šedá melamínová miska, priemer 7,5 cm | APS, Emma - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Okrúhla šedá melamínová miska, priemer 7,5 cm | APS, Emma - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Okrúhla šedá melamínová miska, priemer 7,5 cm | APS, Emma

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím