Novinka Akcia

Drevená nádoba na príbor, 51 x 28 cm | APS, Vintage

11951


 • 60,48 € s DPH 50,40 € bez DPH 54,43 € s DPH 45,36 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  54,43 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 510 mm
šírka/hĺbka 280 mm
výška 130 mm
materiál: drevo

Drevená nádoba na príbor, 51 x 28 cm | APS, Vintage - Popis produktu

Nádoba na príbory z prírodného dreva. Má štyri priehradky na príbory. Vhodné pre reštaurácie, hotely, jedálne, bufety a samoobslužné reštaurácie.

Drevená nádoba na príbor, 51 x 28 cm | APS, Vintage - Recenzie zákazníkov

Drevená nádoba na príbor, 51 x 28 cm | APS, Vintage - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Drevená nádoba na príbor, 51 x 28 cm | APS, Vintage - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím