Novinka Akcia

Nerezový servírovací bufetový podnos 265x195 mm | APS, Kaffeehaus Vintage

30141


 • 10,94 € s DPH 9,12 € bez DPH 9,85 € s DPH 8,21 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  9,85 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

dĺžka 265 mm
šírka/hĺbka 195 mm
výška 10 mm
materiál: nerezová oceľ
tvar: oválny

Nerezový servírovací bufetový podnos 265x195 mm | APS, Kaffeehaus Vintage - Popis produktu

Oválny bufetový podnos s líniou Kaffeehaus Vintage APS 30141 vyrobený z nerezovej ocele. Produkt sa skvele hodí na servírovanie predjedál a občerstvenia. Tácku možno použiť v kaviarňach, cukrárňach, reštauráciách, hotelových bufetoch, cateringových akciách, ako skvelé doplnenie bufetového stola alebo rodinné oslavy. Tácku je možné stohovať a umývať v umývačke.

Nerezový servírovací bufetový podnos 265x195 mm | APS, Kaffeehaus Vintage - Recenzie zákazníkov

Nerezový servírovací bufetový podnos 265x195 mm | APS, Kaffeehaus Vintage - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Nerezový servírovací bufetový podnos 265x195 mm | APS, Kaffeehaus Vintage - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Nerezový servírovací bufetový podnos 265x195 mm | APS, Kaffeehaus Vintage

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím