Novinka Akcia

Šedá obdĺžniková melamínová misa GN ¼ | APS, Emma

85128


 • 26,34 € s DPH 21,95 € bez DPH 23,71 € s DPH 19,76 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  23,71 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

rozmer GN: GN 1/4 (265x162 mm)
dĺžka 265 mm
šírka/hĺbka 162 mm
výška 75 mm
objem 1.5 l
materiál: melamín
farba: sivá
tvar: obdĺžnikový

Šedá obdĺžniková melamínová misa GN ¼ | APS, Emma - Popis produktu

Obdĺžniková misa GN 1/4 nemeckej značky APS zo šedého melamínu, odolná proti nárazu. Originálny dizajn priťahuje pozornosť a najvyššiu kvalitu materiálu ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci. Je určená na podávanie ovocia, šalátov a mnohých ďalších pochutín za tepla aj za studena. Možno ich umývať v umývačke a stohovať.

Šedá obdĺžniková melamínová misa GN ¼ | APS, Emma - Recenzie zákazníkov

Šedá obdĺžniková melamínová misa GN ¼ | APS, Emma - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Šedá obdĺžniková melamínová misa GN ¼ | APS, Emma - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Šedá obdĺžniková melamínová misa GN ¼ | APS, Emma

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím