Akcia

Nerezová rajnica, kastról 3,3 l | STALGAST, 015202

015202


  • 32,44 € s DPH 26,81 € bez DPH 30,82 € s DPH 25,47 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 48 hodín Uvedený termín realizácie je maximálny čas realizácie objednávky od dátumu potvrdenia objednávky naším pracovníkom a v prípadě platby bankovým prevodom od dátumu zaúčtovania platby. Ide o orientačný termín dodania preto tovar môžete obdržeť ešte skôr a v prípade akýchkoľvek problémov s dodaním budete samozrejme bez meškania informovaný naším pracovníkom. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

priemer 200 mm
výška 105 mm
objem 3.3 l
materiál: nerezová oceľ
náter: žiadny
povrch: saténový
indukcia: Áno
vrátane pokrievky: Áno

Nerezová rajnica, kastról 3,3 l | STALGAST, 015202 - Popis produktu

Profesionálna rajnica, kastról 3,3 l vyrobená z nerezovej ocele, výrobca Stalgast, nenahrievajúce sa úchyty, trojité dno, s pokrievkou. Vhodná pre všetky typy sporákov vrátane indukčních.

Nerezová rajnica, kastról 3,3 l | STALGAST, 015202 - Recenzie zákazníkov

Nerezová rajnica, kastról 3,3 l | STALGAST, 015202 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Nerezová rajnica, kastról 3,3 l | STALGAST, 015202 - product.attachment

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.