Novinka Akcia

Servírovacia misa z nerezovej ocele, priemer 6,5 cm | APS, 40654

40654


  • 3,89 € s DPH 3,24 € bez DPH 3,50 € s DPH 2,92 € bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovne

    Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

výška 40 mm
priemer 65 mm
objem 0.12 l
materiál: nerezová oceľ
farba: nerez (inox)
tvar: okrúhly

Servírovacia misa z nerezovej ocele, priemer 6,5 cm | APS, 40654 - Popis produktu

Servírovacia misa APS 40654. Odporúčame najmä pre reštaurácie, hotely, catering a ďalšie stravovacie zariadenia. Možno ju použiť na servírovanie šalátov, ovocia a príloh k hlavným jedlám. Je stohovateľný a je možné ho umývať v umývačke.

Servírovacia misa z nerezovej ocele, priemer 6,5 cm | APS, 40654 - Recenzie zákazníkov

Servírovacia misa z nerezovej ocele, priemer 6,5 cm | APS, 40654 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Servírovacia misa z nerezovej ocele, priemer 6,5 cm | APS, 40654 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Vhodné pre Servírovacia misa z nerezovej ocele, priemer 6,5 cm | APS, 40654

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím