Novinka Akcia

Bambusový podnos GN 1/3 | APS, 846

00846


 • 14,11 € s DPH 11,76 € bez DPH 12,70 € s DPH 10,58 € bez DPH

  Najnižšia cena za 30 dní pred zľavou:

  12,70 € s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovne

  Zásielka do 21 dní. Uvedený termín realizácie je len orientačný, čas realizácie objednávky (pracovné dni) od dátumu potvrdenia naším pracovníkom, v prípade platby prevodom od dátumu pripísania platby na náš účet. Dodacia lehota je závislá na aktuálnom vyťažení na strane dodávateľa. V prípade akýchkoľvek problémov s objednávkou budete neodkladne informovaný naším pracovníkom.

Informace

rozmer GN: GN 1/3 (325x175 mm)
dĺžka 325 mm
šírka/hĺbka 176 mm
výška 30 mm
materiál: drevo
farba: hnedá
tvar: obdĺžnikový
cena za: sadu
trieda nerezovej ocele: 18/0
povrch: saténový
náter: žiadny

Bambusový podnos GN 1/3 | APS, 846 - Popis produktu

Bambusový podnos so zvýšenými okrajmi a profilovanými ušami, GN 1/3 (17,6 × 32,5 cm) bude dokonalou dekoráciou pre reštaurácie a tanečné sály. Usporiadanie závisí len na fantázii reštauratéra, šéfkuchára alebo manažéra haly. Sada sa skvele hodí na podávanie sladkého i slaného občerstvenia, a tiež ako tácka na podávanie napr. čaju. Produkt je potrebné umývať ručne. Vhodné pre stohovanie.

Bambusový podnos GN 1/3 | APS, 846 - Recenzie zákazníkov

Bambusový podnos GN 1/3 | APS, 846 - Reklamácia a výmena

V prípade, že zakúpený tovar vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, ako spotrebiteľ ho môžete vrátiť do 14 dní odo dňa zakúpenia. Vrátenie tovaru sa riadi článkom 5. našich obchodných podmienok. Doporučujeme vyplniť formulár, ktorý je možné stiahnuť na nižšie uvedenom odkaze a zaslať ho spolu s tovarom na našu prevádzkovú adresu. Výmena tovaru za iný je rovnako možná. Doporučujeme sa pred odstúpením alebo výmenou dohodnúť s našim obchodným oddelením. V prípade reklamácie tovaru vyplňte reklamačný formulár, ktorý je pod odkazem nižšie.

Reklamačný formulár

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Bambusový podnos GN 1/3 | APS, 846 - product.attachment

Tovar, ktorý by vás tiež mohol zaujímať

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím