Varná technológia

Varné linky LOZAMET

Varná technika

Na získanie vhodných chuťových vlastností: vôňe, vzhľadu, konzistencie, chute, sú potraviny tepelne spracovávané. Preto sú naozaj nutnou súčasťou každej gastronomickej prevádzky kvalitné termické prístroje. V Gastromania.SK máme pripravený široký výber vynikajúcich gastro technológií.
Termické stroje sú základom každej gastro prevádzky, profi kuchyne, reštaurácie a potravinárskej prevádzky pre priemyslové spracovanie potravín (mäsiarstvo, udenárstvo, mliekárenský priemysl a konzervácia ovocia). Okrem toho medzi zariadeniami k tepelnému spracovaniu patria: profesionálne sporáky a variče, pečiace rúry, mikrovlné rúry, veľkokapacitné pece, gastro fritézy, grilovacie dosky, výrobníky teplej vody a variče cestovín, multifunkčé udiarne, grily na gyros a kebab, stroje na prípravu palaciniek, stroje na pečenie vaflí, topinkovače a toustovače, toastery a salamandery a tiež panvice výklopné.

Výrobca
Cena netto
od do
Napätie
Povrch
Napájanie
Rozmer plechu
Rozmer GN
Materiál
Napájanie horákov
Napájanie rúry
Farba
Druh plynu
Dĺžka
od do
šírka/hĺbka
od do
Výška
od do
Priemer
od do
Objem
od do
Dĺžka komory
od do
šírka komory
od do
Výška komory
od do
Príkon
od do
Váš výber: Odstrániť všetko

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím